top of page

POSLOVI / OGLASI ZA POSAO

Prodaja hrane | Novi Beograd, centar grada, Beograd

Prodavac, HR Bulevar, Poslovi,Beograd, maloprodaja, trgovac

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

Prodavac

Potrebno nam je 30 radnika. Prijavite se odmah na telefone koji se nalaze ispod!

Opis posla:

  • Posluživanje Kupaca naručenim jelom i pićem

  • Izdavanje fiskalnih računa

  • Naplata naručenih proizvoda

  • Svi pomoćni poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo u radu na blagajni

  • Rad po smenama

  • Rad na duži vremenski period

  • Radno mesto: Novi Beograd i centar grada, moguća druga mesta u Beogradu

  • Plata 32.000,00 rsd + svi pripadajući porezi i doprinosi

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima kandidat:

  • Koncentracija pri radu sa novčanim sredstvima

  • Ljubaznost

  • Brzina

  • Odgovornost

  • Znanje rada na kasi

  • Poželjno znanje brzog kucanja

  • Sklonost ka administrativnim poslovima

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

sa naznakom Prodavac

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: +381 11 630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com

bottom of page