Magacioneri/pakeri - baliranje papira | Posao, Umka, Zemun

Pomocni radnici u proizvodnji, Pomocni radnik, vozdovac poslovi, poslovi, posao

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

Magacioneri/pakeri - baliranje papira

Uslovi:

  • Angažman na duži vremenski period, makar 4 meseca rada

  • Radno mesto: Umka, Zemun

Opis posla:

  • Pakovanje gotovog proizvoda u transportne kutije i otprema u magacin

  • Doprema repromaterijala na proizvodnu liniju i otprema repromaterijala sa proizvodne linje

  • Čišćenje i održavanje radnog prostora.

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

sa naznakom Magacioneri/pakeri - baliranje papira

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: +381 11 630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com