Radnik/ca na održavanju zelenih površina | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Beograd, Poslovi, Radnik/ca na održavanju zelenih površina, Oglasi za posao, Beograd, Srbija
Oglasi za posao u Beogradu, Radnik/ca na održavanju zelenih površina, Beograd

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Radnik/ca na održavanju zelenih površina

(Beograd)

Opis posla:

-Održavanje spoljnih površina, pripadajućih staza, platoa i trotoara -Održavanje cveća -Prikupljanje, sortiranja i pripremanje otpada -Poslovi čišćenja i održavanja površina sa tvrdom podlogom i pranje otvorenih kanala sa čišćenjem rešetki -Uređivanje travnjaka i rastinja -Presovanje otpadnog papira i slaganje na palete -Uklanjanje snega ručnim putem sa šetačkih staza

Uslovi rada:

-Stimulativna zarada -Angažovanja u punom radnom vremenu -Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade -Obezbeđena obuka novozaposlenih

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Radnik/ca na održavanju zelenih površina“