Administracija - praksa | Oglasi za posao, Beograd

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

ADMINISTRACIJA - PRAKSA

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima

  • Rad u timu

  • Trajanje prakse je 6 meseci

  • Rad iz kancelarije u Beogradu

Uslovi:

  • Radno vreme radnim danima od 08:00 do 17:00

  • Poznavanje rada na kompjuteru (mail, excel, word…)

  • Volja za napredovanjem i učenjem

  • Prednost imaju kandidati sa ekonomskom školom

Nudimo:

  • Plaćenu praksu

  • Zanimljivu i dinamičnu atmosferu

  • Mogućnost za napredovanje

  • Profesionalno usavršavanje

Zainteresovani koji su spremni da se obučavaju za administrativne poslove i da se usavršavaju na polju knjigovodstva mogu se prijaviti.

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11/530-6580

Tel: +381 11/630-3844

Mob. tel.: +381 60/3006-508

Mob. tel.: +381 60/3066-080

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com