Referent/špediter sa iskustvom u organizaciji avio transporta | Oglasi za posao, Beograd

Špediterskoj kompaniji koja se bavi organizacijom transporta robe u avio, drumskom i brodskom saobracaju i carinjenjem u kancelariji koja se nalazi na Aerodromu Nikola Tesla u Beogradu, tražimo specijliste sa iskustvom iz organizacije avio transporta na radnom mestu:

REFERENT/ŠPEDITER SA ISKUSTVOM U ORGANIZACIJI AVIO TRANSPORTA

Opis posla:

  • Specialista sa iskustvom iz organizacije avio saobraćaja

Uslovi rada:

  • Obavljen osnovni kargo kurs

  • Prednost imaju kandidati za završenim DGR kursom – transport opasnog tereta u vazdušnom saobraćaju

  • Neophodno radno iskustvo kandidata

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 011/630-6580

Mob. tel: +381 060/3006-509

Više o ponudi poslova na sajtu www.hrbulevar.rs