Prodavac u maloprodajnom objektu | Oglas za posao, Stari Grad + 50.000

prodavac, prodavac u maloprodajnom objektu, prodavnica, oglas za posao, poslovi, oglas, hrbulevar, bulevar, agencija za zaposljavanje
Prodavac u maloprodajnom objektu | Oglas za posao

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji.

HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca.

Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno.

Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za poslove na poziciji prodavca.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Prodavac u maloprodajnom objektu

Mesto rada: Beograd (Stari Grad)

Zarada: 50.000

Opis posla:

-Prodaja kolaca, torti, kroasana, cokoladi i ostalih proizvoda.

-Priprema kafe.

-Rad za kasom.

-Briga o lageru i pazaru.

-Komunikacija sa potrosacima.

Uslovi rada:

– SSS.

– Komunikativnost, ljubaznost i odgovornost.

– Znanje engleskog jezika.

– Iskustvo nije neophodno, obezbedjena adekvatna obuka.

– Radno vreme: u II smene 07:30-14h i 14-20, dva slobodna dana.

– Plata: 50.000 + troskovi prevoza.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30 – 16:30h :

011/4542-588, 060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu : www.hr-agencija-usluge.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili

uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga.

Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.