Predstavnik prodaje na finansijskom portalu | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Beograd, Poslovi, Predstavnik prodaje na finansijskom portalu, Oglasi za posao, Beograd, Srbija
Oglasi za posao u Beograd, Predstavnik prodaje na finansijskom portalu, Beograd

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Predstavnik prodaje na finansijskom portalu

(Beograd)

Opis posla:

-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina -Proaktivna pretraga i akvizicija novih klijenata -Predlaganje i realizovanje mera za unapređenje prodaje -Kreiranje individualnog portfolija za klijente -Praćenje realizacije prodaje i naplate -Izveštavanje o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima -Analiza i praćenje trendova prodaje -Saradnja sa drugim sektorima unutar kompanije -Unapređivanje portala

Kandidati moraju da ispunjavaju sledeće kriterijume:

- Minimum IV stepen stručne spreme -Odlične organizacione sposobnosti -Razvijene veštine pregovaranja i prodaje -Sistematičnost i analitičnost u radu

-Sposobnost upravljanja vremenom -Orijentisanost ka ciljevima i rezultatima -Dve godine iskustva u prodaji -Poznavanje rada na računaru

Uslovi rada:

-Puno radno vreme (40 sati nedeljno) -45.000 dinara fiksni deo plate + bonusi -Plaćen topli obrok -Ugovor na neodređeno

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd - Predstavnik prodaje na finansijskom portalu“