Poslužilac podesnih brusilica, glodalica i strugova | Oglas za posao, Zuce, Voždovac

pomoćni radnik u restoranu, veganski restorani beograd, poslovi preko agencije, hr agencija bulevar, pomoćni poslovi, barmen, konobar, kuvar, kuvar poslovi, beograd
Poslužilac podesnih brusilica, glodalica i strugova | Oglas za posao, Obrenovac

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe lanaca restorana iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad na poziciji posluzilac podesnih brusilica, glodalica  strugova.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Poslužilac podesnih brusilica, glodalica i strugova

Mesto rada: Zuce, Voždovac

Zarada: 60.000din

Opis posla:

-Proizvodnja brusnih traka u proizvodnom pogonu

-Posao se radi na mašinama i ručno

-Proizvode se brusne trake od smirgle na papiru ili platnu

-Velike džambo rolne se suzavaju na manje i zatim se trake dalje seku.

Uslovi rada:

-NK/SSS

-Obezbedjena obuka

-Sklonost u radu sa mašinama

-Preciznost i pažnja zbog izrade mera i dimenzija

-Spremnost za rad u proizvodnji

Radno vreme:

Ponedeljak-petak 8-15h

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88,

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu: www.hr-agencija-usluge.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili

uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga.

Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.