Pomoćni radnik | Posao, Šimanovci

HR Bulevar, Poslovi Bulevar, Beograd, banket konobari, konobar, konobari

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

POMOĆNI RADNIK

Posao se obavlja u Šimanovcima, prevoz do fabrike je organizovan na ruti Zeleni venac – Ušće- Opština Novi Beograd- Tošin bunar – Šimanovci (i nazad)

Opis posla:
  • Odgovoran da disciplinovano izvršava naloge neposrednog rukovodioca u vezi sa poslovima radnog mesta koje obavlja

  • Odgovara za tačno i ispravno vodjenje evidencije rada u smeni u zavisnosti od organizacione jedinice u kojoj radi.

  • Osposobljen za rad na viljuškaru

  • Odgovara za poštovanje internih standarda firme u smislu profesionalnosti i odgovornosti i korekciju rada u slučaju nezadovoljavajućih rezultata.

  • Odgovara za urednost i čistoću radnog prostora u kome se nalazi kao i za puno pridržavanje zahteva propisanih implementiranim standardima (IMS)

  • Obavlja druge pomoćne poslove po potrebi.

  • Odgovara za pridrzavanje uputstava za bezbedan rad.

  • Aktivno učestvuje u aktivnostima u okviru uvedenih metoda za unapređenje proces

Uslovi:

  • Radno vreme za ovu poziciju je 8h, rad je organizovan u smenama od 06-14h i od 14-22h, radnim danima ponedeljak-petak

  • Iskustvo u sličnim ili istim poslovima, poznavanje rada sa viljuškarom je obavezno

  • Prevoz do fabrike je organizovan na ruti Zeleni venac – Ušće- Opština Novi Beograd- Tošin bunar – Šimanovci (i nazad)

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11/630-6580

Tel: +381 11/630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com