Operater u proizvodnji | Karaburma, Palilula

HR Bulevar, Poslovi Bulevar, Beograd, operater u proizvodnji kartona

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

Operater u proizvodnji

Uslovi za kandidate:

- Srednja stručna sprema

- Radno iskustvo poželjno, ali ne i neophodno

- Angažovanje na duži vremenski period

- Cena sata 150 -160 din po satu

Profil kandidata:

- Visok nivo odgovornosti prema radu

- Pouzdanost

- Brzina i spretnost u radu

Opis posla:

- Razvrstavanje i slaganje paleta

- Pakovanje kartonske ambalaže

- Rad na proizvodnim mašinama

- Rad u 3 smene

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11/630-6580

Tel: +381 11/630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com