Mehaničar - električar | Karaburma, opština Palilula

HR Bulevar, Poslovi Bulevar, Beograd, call centar, prodaja oglasnog prostora

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

Mehaničar - električar

Uslovi:

- Angažman na duži vremenski period

- Redovna plata

- Minimum godinu dana radnog iskustva

- Minimum treći stepen srednje stručne spreme tehničke struke

- Minimum godinu dana radnog iskustva na sličnim poslovima

- Poželjno znanje engleskog jezika

- Snalažljivost i preciznost u radu

- Orijetisanost ka timskom radu

- Poznavanje MS Office paketa

Opis posla:

– Rešavanje tehničkih problema u procesu proizvodnje – Preventivno održavanje mašina u skladu sa mesečnim i godišnjim planom održavanja – Periodično održavanje mašina u saradnji sa zaposlenima angažovanim za mašinama – Tekuće i preventivno održavanje:

– mehaničarskih, pneumatskih i hidrauličnih instalacija, mašina, uređaja i alata – elektroinstalacija – osvetljenja na radnim stanicama

– Vođenje evidencija o obavljenim servisima mašina i aktivnosti u održavanju – Izveštavanje Team leader-a o tekućim problemima pri radu – Odgovoran je za održavanje radnog mesta u urednom i čistom stanju – Odgovoran je za prijavljivanje svake nezgode, povrede ili profesionalnog oboljenja – Odgovoran je za primenu svih bezbedonosnih mera pri radu

- Montiranje, kontrola i servisiranje električnih uređaja

- Održavanje i popravljanje električnih uređaja

- Evidentiranje podataka o servisiranim uređajima

- Testiranje izvršene popravke

- Usmeravanje korisnika uređaja o načinu korišćenja

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11/630-6580

Tel: +381 11/630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com