HR Regruter | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Beograd, Poslovi, Regruter, Oglasi za posao, Beograd, Srbija

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

HR Regruter

(Beograd)

Opis posla:

-Oglašavanje radnih mesta za potrebe kompanije -Traženje kandidata koji odgovaraju zahtevima pozicija u kompaniji -Pregledanje prijava, pozivanje kandidata na intervju, slanje zahvalnica i odbijenica intervjuisanje kandidata -Vođenje evidencije kontaktiranih kandidata -Vođenje i praćenje kandidata kroz sve faze selekcije – od faze prijave ili regrutacije do uručivanja i pregovaranja o ponudi za angažovanje za određenu poziciju -Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih saradnika -Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih saradnika za specijalizovana radna mesta,koja zahtevaju posebna znanja i stručnost -Saradnja sa portalima za oglašavanje otvorenih pozicija za poslove

Uslovi rada:

-Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama -Poželjna vozačka dozvola B kategorije -VSS -Poželjno poznavanje engleskog jezika -Poznavanje Ms office paketa -Komunikativnost i posvećenost u radu -Lokacija: Beograd -Radno vreme: 08-16h pon-petak

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88;

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd - HR Regruter“