Diplomirani pravnik sa dobrim poznavanjem gradjanskog prava | Oglas za posao, Obrenovac

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za poslove na poziciji diplomiranog pravnika sa dobrim poznavanjem gradjanskog prava.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Diplomirani pravnik sa dobrim poznavanjem gradjanskog prava Mesto rada: Obrenovac

Opis posla: -Provera podobnosti isprava i ugovora za overu -Kontrola dokumenata i isprava kroz javno informacione sisteme -Sačinjavanje javnobeleznickih zapisa i isprava -Rad sa iskusnim advokatima Uslovi rada: -Visoko obrazovanje-diploma pravnog fakulteta -Poželjno iskustvo -Poznavanje rada na računaru - Poznavanje instituta gradjanskog prava -Položen pravosudni i javnobeležnicki ispit -Vozačka dozvola B kategorije -Sposobnost brzog ucenja i koncentrisanost -Stručno usavršavanje -Mogućnost napredovanja Radno vreme: Pon-petka 09-17h

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.