Automehaničar - električar | Posao, Beograd

HR Bulevar, Poslovi Bulevar, Beograd, viljuškaristi, viljuškarista, Dobanovci

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

AUTOMEHANIČAR - ELEKTRONIČAR

Tražimo automehaničare - elektroničare za posao u Beogradu.

Profil kandidata:

  • Pouzdanost

  • Brzina i spretnost u radu

  • Spremnost za rad u timu

Uslovi za kandidate:

  • Redovna isplata

  • Angažovanje na mesec dana

  • 50.000,00 rsd

Opis posla:

  • Auto servis koji se bavi mehanikom, elektrikom, dijagnostikom, servisiranjem auto klima, ugradnjom parking senzora i xenona za sve marke vozila

  • Potražuje se mehaničar, ili električar sa iskustvom u auto servisu

  • KV, III, SSS

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

sa naznakom za koji posao aplicirate.

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: +381 11 630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com