top of page

POSLOVI / OGLASI ZA POSAO

KASIR - PRODAVAC | Poslovi, Beograd |

Beograd, Leštane, Bravar, Zavarivač

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

KASIR - PRODAVAC

Opis posla:

- Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja,

- Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija,

- Pakovanje robe potrošačima na kasi,

- Posluživanje potrošača željenom robom,

- Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena.

Uslovi:

- Završena srednja škola.

- Plata za Roštilj majstora je 35000 - 40000 plus bonusi.

- Topli obrok. - Rad u tri smene. - Plaćen prevoz. - Prijava - Jedan dan nedeljno slobodan

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 344-3381

Tel: +381 11 243-5486

Tel: +381 60 6000-290

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com

bottom of page