Novi posao: Finansijski knjigovođa

Ustupanje radnika, Outstaffing, Privremeno zapošljavanje, Staff leasing, Novi posao: Finansijski knjigovodja | 3-5 godina iskustva |

Opis posla / Uslovi:

Traži se knjigovođa sa iskustvom.

Obavljanje poslova:

Svi uobičajeni poslovi vezani za robno i finansijsko knjigovodstvo i ostali administrativni poslovi, a posebno:

  • Vođenje knjiga u skladu sa računovodstvenim propisima

  • Konsultacije sa klijentima, obrada podataka,

  • Ručno unošenje podataka, izvoda, faktura izlaznih i ulaznih, isplata plata i uplata doprinosa, knjiženje deviznih izvoda, izdavanje putnih naloga dinarskih i deviznih,

  • Priprema raznih izveštaja i završnih računa, konsolidacija,

  • Slaganje analitike kupaca i dobavljača

  • Usaglašavanje obaveza i potraživanja, izrada i slanje IOS-a

  • Provera uvozne dokumentacije

  • Povezivanje otvorenih stavki i prebacivanje uplata na avans

  • Provera ispravnosti ulazne dokumentacije i kontrola ispravnosti knjiženja

  • Arhiviranje dokumentacije

  • Knjiženje svih promena vezanih za promet robe u veleprodaji, maloprodaji i komisionim objektima

  • Praćenje i usklađivanje stanja robe u MP

  • Izrada izveštaja o stanju i kretanju robe

  • Ostali administrativni poslovi po nalogu rukovodioca

Uslovi:

- neophodno radno iskustvo minimum 3 godine na istoj ili sličnoj radnoj poziciji.

- prednost imaju kandidati sa više od 3 godine radnog iskustva

- Angazovanje u radni odnos

Način prijave za poslove:

  • Kandidati se mogu prijaviti

  • slanjem CV biografije na email: bulevarhr@orion.rs

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/630-6580; 011/630-3844

  • Radno vreme 8-16h radnim danima