top of page

POSLOVI / OGLASI ZA POSAO

Radnik ručne dorade | Posao, Beograd

Beograd, Posao, Novi Sad, Magacin, Magacioner, HR Bulevar, Poslovi Bulevar

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

RADNIK RUČNE DORADE

Uslovi za obavljanje posla:

  • Lekarski pregled,

  • Poželjno iskustvo u radu u drvnoj industriji,

  • Spremnost na težak fizički rad i rad u specifičnim uslovima,

  • Minimum III stepen stručne spreme, grafičke ili mašinske struke.

Opis posla:

  • Radno vreme u tri smene (I smena 06:00h - 14:00h)

  • (II smena 14:00h - 22:00h)

  • (II smena 22:00h - 06:00h)

  • Princip rada: 2 dana I, 2 dana II, 2 dana III smena, 2 dana slobodni,

  • Priprema mašina za rad i kontrola njihove ispravnosti,

  • Proizvodnja drvene ambalaže,

  • Skladištenje proizvedene robe,

  • Održavanje higijene radnog prostora.

Neto zarada 32.000,00 din sa svim uključenima naknadama (topli obrok 1.000 rsd, regres 1.250 rsd, prevoz na nivou mesečne pretplatne karte - 3,275.00 Rsd za I i II zonu (Beograd) i 3,890.00 Rsd za I, II i III zonu (Obrenovac).

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: [+381 11] 630-6580

Tel: [+381 11] 630-3844

Fax: [+381 11] 344-72-57

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com

bottom of page