Prevodioci engleskog jezika | Kostolac, Požarevac

Pomocni radnici u proizvodnji, Pomocni radnik, vozdovac poslovi, poslovi, posao

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

Prevodioci engleskog jezika

Za poslove prevodjenja konverzacije i prevodjenje poslovnih papira.

Potrebno je da poseduje profesionalan odnos prema poslu, odgovornost, fleksibilnost.

Profil kandidata:

- Potrebno je da je kandidat pouzdan i odgovoran

- Poseduje radnu operativnost i efikasnost

- Spreman za saradnju i dogovor

Uslovi:

- Radno vreme od ponedeljka do petka, subota i nedelja su neradne, ali po potrebi postoji mogućnost da se radi i vikendom

- Radno mesto: Kostolac, ali po potrebi može biti terenski, s tim što bi to bio jedan dan

- Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

- Za poslove prevodjenja konverzacije i prevodjenje poslovnih papira.

Pošaljite nam radnu biografiju na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

sa naznakom PREVODIOCI ENGLESKOG JEZIKA

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: +381 11 630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com