Komercijalista | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Oglasi za posao, Komercijalista, Vozač B kategorije, Beograd
Komercijalista / Vozač B kategorije / Oglasi za posao, Beograd

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioce za poziciju:

Komercijalista

(Beograd, Vračar)

Opis posla:

· Redovna komunikacija sa službom komercijale u cillju razmene informacija o proizvodima koji čine sadržinu web sajta

· Kreiranje narudžbina telefonskim putem, provera stanja i slanje paketa

· Preuzimanje pošiljki od dobavljača

· Povremena dostava na adresu

· Unos podatka

· Kreiranje sadržaja i administrativno održavanje web sajta ( proizvodi, opisi, novosti, promocije, redovno ažuriranje artikala)

Uslovi:

· Potrebno predhodno radno iskustvo u radu na administraciji online prodavnice

· Vozačka dozvola (B kategorija)

· Poželjno poznavanje Photoshop programa (Ili Adobe Illustrator-a)

· Poznavanje softvera kurirskih službi i njihovo upravljanje

· Sposobnost multi-taskinga i odlična samorganizacija

· Odlična koncentracija i pamćenje, fokus na detalje

· Poznavanje drušvenih mreža i dobro snalaženje na internetu

· Poželjno poznavanje SEO optimizacije

Radno vreme: 5 dana u nedelji, 08-16h

PRIJAVE DO: 15.01.2021. Radnim danima od 08 do 17 h (osim 01.01. i 07.01)

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon- 011/454-2588 , ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom Kragujevac - Prodavac u knjižari