Administrativni radnik| Posao, Beograd

Beograd, Posao, Novi Sad, Magacin, Magacioner, HR Bulevar, Poslovi Bulevar

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

ADMINISTRATIVNI SLUŽBENIK

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije

  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije

  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima

  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)

  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata

  • Doček gostiju, briga o posetiocima, pripremanje i serviranje osveženja

  • Snimanje sastanaka i pregovora

  • Rezervacija smeštaja, putnih karata, avionskih karata i slični poslovi

  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi

Uslovi:

  • Organizovanost i pedantnost

  • Izrazita komunikativnost (treba da ima razvijenu sposobnost verbalne i pisane komunikacije)

  • Analitičnost, sistematičnost i odgovornost

  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema

  • Kooperativnost i ekstrovertnost

  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije

  • Veština brzog kucanja

  • Poznavanje rada na računaru i programa za vođenje knjiga

  • Znanje nekog stranog jezika, najčešće engleskog

Nudimo:

  • Cena sata : 200 din

  • Radno vreme: Od 08h-16h

  • Prevoz: Organizovan od Sava centra 07:15 h

Mesto rada:

  • Krnjesevci ,Industrijska zona

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: [+381 11] 630-6580

Tel: [+381 11] 630-3844

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com