Kuvar | Oglasi za posao, Čačak

Čačak, Kuvar, Oglasi za posao, Čačak

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama

koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite za posao i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Kuvar

Mesto rada: Čačak

Opis posla:

- Priprema namirnica

- Kuvanje jela

- Održavanje kuhinje

- Posluženje jela

Uslovi rada:

- Radno angažovanje na duži vremenski period

- Radno vreme: I smena ( od 08h-16h )

- SSS, Poželjno prethodno radno iskustvo

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88, 060 3066 098

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Čačak – Kuvar“