Agent prodaje u Call centru | Oglasi za posao, Vračar

HR Bulevar, Oglasi za posao, Beograd, Srbija

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Agent prodaje u Call centru

Mesto rada: Beograd (Vračar)

Opis posla i zaduženja:

- Komunikacija sa novim i postojećim klijentima

- Prezentacija usluga bonitetne kuće i dogovor o saradnji

- Usvajanje novih znanja i veština

- Redovni treninzi i besplatne obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:

- Poznavanje osnovnog rada na računaru

- Dobre pregovaračke sposobnosti i ambicioznost

- Minimum IV stepen stručne spreme

- Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje

Nudimo vam:

- Fiksnu neto zaradu od 50.000 - 120.000 rsd, uz mogućnost bonusa

- Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje uz sigurnost zarade

- Plaćen topli obrok

- Radno vreme 8-16 h radnim danima

- Dinamično okruženje i timsku atmosferu

- Prijava od prvog dana

- Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru

- Bonus dobrodošlice drugog meseca 15.000 rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88;

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Vračar - Agent prodaje u call centru “