Računovođa | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Beograd, Poslovi, Administrativni radnik, Oglasi za posao, Beograd, Srbija

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Računovođa

(Beograd)

Opis posla:

· Izrada kompletnog završnog računa, poreskog bilansa i poreske prijave

· Obračun PDV-a

· Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura, izvoda i gotovinskih računa;

· Izrada i predaja finansijskih izveštaja i završnog računa za poslovnu godinu u skladu sa propisima

· Ostali knjigovodstveno-administrativni poslovi

Uslovi rada:

· Minimum 3 godina iskustva na finansijskim i računovodstvenim poslovima

· Odlično poznavanje računovodstva, poreza, finansijskog izveštavanja i poželjno kontrolinga

· Odlično poznavanje rada na kompjuteru: MS Office (Word, Excel, Pivot tabele), internet, e-mail

· Prednost poznavanje rada u knjigovodstvenim programima

· Engleski jezik – minimum srednji nivo

· Vozačka dozvola B kategorije – poželjno

Lokacija: Beograd

Radno vreme: 09-17h, ponedeljak-petak

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd - Računovođa