Prodavac/Kasir | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Prodavac/Kasir, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd, Srbija
Oglasi za posao u Beogradu, Prodavac/Kasir

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Prodavac/Kasir

(Beograd)

Opis posla:

-Priprema i serviranje porudžbine pića u skladu sa određenim redosledom serviranja i procedurama u upustvu za hranu i pića -Održavanje Bara i okolnih površina čistim i organizovanim u svakom trenutku -Održavanje magacina i prostora za zaposlene čistima i organizovanim -Sveobuhvatno znanje i poznavanje svih stavki hrane i pića -Finansijska i materijalna odgovornost za bilo kakvo neslaganje u baru -Naplata gostu u skladu sa njegovom konzumacijom i izdavanje fiskalnog računa -Preuzimanje pune odgovornosti za sve porudžbine od gostiju u dodeljenom delu -Sprovođenje zahteva gostiju na kulturan, ljubazan i efikasan način

Uslovi rada:

-Poželjno predhodno radno iskustvo -Ljubazanost i odgovrnost u radu -Mesto rada: Beograd ( Aerodrom) -Radno vreme: 6 dana nedeljeno, 2 smene

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Prodavac/Kasir“