Magacioner | Oglasi za posao, Niš-Beograd

HR Bulevar, Magacioner, Poslovi, Oglasi za posao, Niš-Beograd, Srbija
Oglasi za posao u Nišu, Magacioner, Niš-Beograd

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Magacioner, Niš-Beograd

Za rad u mestu Šimanovci (Beograd) potrebno više izvršilaca na poziciji: Magacionera

Opis posla:

-Prijem robe, skladištenje i pozicioniranje robe u magacinu -Deklarisanje -Prijem i komisioniranje robe RF uređajima -Pakovanje, prepakivanje i obeležavanje robe prilikom komisioniranja u skladu sa nalozima i vrsti robe -Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme -Kontrola robe prilikom prijema i izdavanja

Uslovi rada:

-Obezbeđen besplatan smeštaj i prevoz za zaposlene koji nisu iz Beograda -NK/SSS -Poželjno prethodno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji -Radno angažovanje na duži vremenski period

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Magacioner, Niš-Beograd“