Administrator društvenih mreža (Osobe sa invaliditetom) | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Beograd, Poslovi, Administrator društvenih mreža, Oglasi za posao, Beograd, Srbija
Oglasi za posao u Beogradu, Administrator društvenih mreža, Beograd

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

PODRŠKA ZAPOŠLJAVANJU OSOBA SA INVALIDITETOM

Administrator društvenih mreža

(Beograd)

Opis posla:

-Mailing, obaveštavanje i promovisanje plaćenih reklama, prezentacija i sajmova na društvenim mrežama -Sprovođenje promotivnih aktivnosti na društvenim mrežama -Lajkovanje, šerovanje (podela sadržaja) na društvenim mrežama -Učestvovanje u praćenju efekata promocije -Podrška u razvoju, izvršavanju i kontroli ostvarivanja zadatih planova, sprovođenju marketing strategije i prilagođavanju materijala ciljanom tržištu -Pomoć u istraživaju tržišta

Uslovi rada:

-SSS -Radno angažovanje na duži vremenski period -Poželjno prethodno radno iskustvo, -Rešenje Nacionalne službe za zapošljavanje o proceni radne sposobnosti i mogućnosti zaposlenja -Prijavljivanje na oglas putem slanja CV biografije

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Administrator društvenih mreža“