top of page

POSLOVI / OGLASI ZA POSAO

Web administrator | Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar, Oglasi za posao, Studenti, Beograd,Srbija

Agencija za privremeno zaposljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

WEB ADMINISTRATOR

(Beograd)

Opis posla:

- Kreiranje i administrativno održavanje sadržaja vebsajta (proizvodi, opisi, novosti, promocije, redovno ažuriranje)

- Rad na povećanju posećenosti sajta i povećanju prometa web shopa

- Redovna komunikacija sa službom komercijale u cilju razmene informacija o proizvodima koji čine sadržaj vebsajta

- Kreiranje promo tekstova i grafike za potrebe internet marketinga

Uslovi:

- Iskustvo u korišćenju programa Excel i Photoshop

- Iskustvo u radu na administraciji veb-sajtova

- Odlično znanje engleskog jezika

- Prednost i Iskustvo u radu na administraciji e-commerce CMS-a

- Poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, CSS)

- Poželjno poznavanje rada u Wordpress platformi

- Komunikativnost i iskustvo u timskom radu

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon - 011/454-2588, ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom Beograd / Web administrator

bottom of page