Operater na info pultu - rad sa strankama| Oglasi za posao, Beograd

Hr Bulevar, beograd, posao, zadruga, studenti

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

OPERATER NA INFO PULTU – RAD SA STRANKAMA

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije

  • Evidentiranje ulazne i izlazne dokumentacije

  • Obavljanje pisane i usmene korespondencije, e-mailom i telefonskim pozivima

  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)

  • Popunjavanje, kontrola i arhiviranje dokumenata

  • Izrada faktura,profaktura,

  • Asistencija kolegama

Uslovi:

  • Računarska pismenost - prednost

  • Period rada: 1 - 2 godine

  • Angažovanje po ugovoru

  • Radno vreme: 8 – 9 sati dnevno

  • Radne smene: 1 smena

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: 060/3006-509

Tel: 060 3006-508

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj oglase za posao

Pogledaj savete