TEHNIČAR U FIZIČKO-HEMIJSKOJ LABORATORIJI| Oglasi za posao, Beograd

Hr Bulevar, beograd, posao, zadruga, studenti

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

TEHNIČAR U FIZIČKO-HEMIJSKOJ LABORATORIJI

Opis posla:

  • Vrši rutinske analize pod nadzorom menadžera ili stručnog saradnika laboratorije.

  • Priprema potreban pribor za analizu uzoraka.

  • Uzorkuje ulazni materijal za potrebu kontrole.

  • Priprema potreban pribor za uzorkovanje.

  • Prima zahtev za uzorkovanje i/ili analizu ulaznih materijala, međuproizvoda, poluproizvoda i gotovog proizvoda uz proveru prateće dokumentacije.

  • Vodi evidenciju o uzorcima.

  • Odvaja uzorke za potrebe kontrole i šalje ih u odgovarajuću laboratoriju (fizičko-hemijska, mikrobiološka, laboratorija za kontrolu stabilnosti).

  • Odvaja referentne uzorke i skladišti ih na propisan način.

  • Vodi računa o tome da uzorci u skladištu budu obeleženi na propisan način.

  • Priprema sve potrebne reagense i rastvore i vodi evidenciju o tome.

  • U Dnevnik rada evidentira dobijene rezultate i podnosi na uvid menadžeru ili stručnom saradniku laboratorije.

  • Učestvuje u održavanju laboratorijskog pribora.

  • Pomaže u održavanju higijene laboratorije.

  • Vodi evidenciju o prijemu i potrošnji potrošnih materijala u laboratoriji i vrši njegovo skladištenje.

  • Pristiglu ispitnu i mernu opremu zavodi u Evidencioni karton i stalnom proverom se stara da za ispitivanja koristi etaloniranu, kalibrisanu i validiranu opremu.

  • Odgovara za kvalitet proizvoda na nivou direktnog izvršenja ispitivanja.

  • Predlaže nabavku potrošnih materijala.

  • Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera laboratorije.

Uslovi:

  • IV stepen stučne spreme – Farmaceutski/hemijski tehničar

  • Poznavanje GMP smernica

  • Znanje rada na računaru – MS Office

Zarada: 35.000,00 rsd

Mesto rada: Obrenovac, prevoz je organizovan do fabrike (autobus kreće sa Novog Beograda)

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: 060/3006-509

Tel: 060 3006-508

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj oglase za posao

Pogledaj savete