top of page

POSLOVI / OGLASI ZA POSAO

Viljuškarista | Oglasi za posao, Beograd

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

VILJUŠKARISTA

Opis posla:
  • Odgovara da disciplinovano izvršava naloge neposrednog rukovodioca u vezi sa poslovima radnog mesta koje obavlja

  • Obezbeđuje poštovanje kompanijskih pravila i procedura, kao i zakonskih obaveza u magacinu gotovih proizvoda, magacinu povrata i TM magacinu

  • Odgovara za tačno i ispravno odvajanje, izdavanje i skladištenje robe

  • Odgovara za pravilno rukovanje osnovnim sredstvima i inventarom u magacinu

  • Odgovara za urednost i čistoću radnog prostora u kome se nalazi

  • Osposobljen za rad na viljuškaru

Uslovi:
  • SSS,

  • Sertifikat za upravljanje viljuškarom

Radno vreme:
  • 8h dnevno,

  • 06-14h i 14-22h

  • Rad na duži vremenski period

Mesečna plata:
  • 41.000 rsd + organizovan prevoz

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 60/30-66-080

Tel: +381 11/630-6580

Mob. tel: +381 60/300-65-08

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com.

bottom of page