Kurir | Oglasi za posao, Beograd, Niš, Kragujevac, Novi Sad, Subotica

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

KURIR

Opis posla:

  • Distribucija robe(isporuka i preuzimanje)

Uslovi posla:

  • Odgovornost

  • Bez saobraćajnih prekršaja

  • Sa vozačkom dozvolom B kategorije

  • Poželjno radno iskustvo u sličnim poslovima

Radno vreme:

  • 07:00 - 15:00

  • 14:00 - 22:00

Cena sata:

  • 250rsd,

  • noćni radni sat(22h-06h) 315rsd

Distributivni centri u kojima su potrebni radnici:

Aranđelovac, Beograd, Čačak, Jagodina, Kragujevac, Kraljevo, Kruševac, Leskovac, Niš, Novi Pazar, Novi Sad, Pančevo, Požarevac, Subotica, Šabac, Užice, Valjevo, Vrbas, Zaječar i Zrenjanin

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11/530-6580

Tel: +381 11/630-3844

Mob. tel.: +381 60/3006-508

Mob. tel.: +381 60/3066-080

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com