top of page

POSLOVI / OGLASI ZA POSAO

Šanker/konobar | Oglasi za posao, Beograd

HR Bulevar, Šanker/konobar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd, Srbija
Oglasi za posao u Beogradu, Šanker/konobar

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Šanker-konobar

(Beograd)

Opis posla:

-Učestvuje u poslovima prijema i naručivanja potrebne robe -Odgovara za tačnost i kvalitet spravljenih proizvoda -Vrši poslove prijema i posluživanja gostiju -Vrši naplatu izvršenih usluga i izdaje račun za izvršene usluge i prodatu robu -Odgovaran je za kvalitet poslova i prijema i usluživanja gostiju -Odgovoran je za pravilnu primenu propisa o načinu prodaje robe -Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe -Učestvuje u redovnim i vanrednim popisima -Vrši pakovanje porudžbina za kupca -Odgovoran je održavanje higijene ugostiteljskog objekta prema planovima održavanja higijene -Odgovoran je za poštovanje svih higijenskih pravila rukovanja – manipulacija robom - namirnicama; -Dužan je da poštuje sva pravila lične higijene, higijene LZS, opreme i prostora -Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca -Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrug ovom sistematizacijom ili pojedinačnim naredbama rukovodilaca

Uslovi rada:

-Poželjno predhodno radno iskustvo -Pozvanje engleskog jezika -Minimum SSS -Lokacija: Beograd -Radno vreme: 6 dana nedeljno, 08-16h, 16-00h

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd– Šanker-konobar“

bottom of page